76

Re: Зауваження та пропозиції щодо роботи школи

TheGhost пише:
BukovelSkiSchool пише:
Olena_Kiev пише:

У нас на глазах падает не очень опытная лыжница, лежит (не просто там присела, а полетела конкретно и лежала не в очень нормальной позе)
Мимо проезжают 3 (ТРИ)!!! инструктора. Ни один не притормозил, не спросил: все ли нормально?
Это норма поведения на склоне?

Вы должны понимать,  что для этого на курорте есть спасатели, которые оказывают помощь в таких моментах. Это они должны смотреть за общим состоянием дел на склоне.

Я звичайно вибачаюсь, але це трошки дивна відповідь як для представника лижної школи.
Якщо людина довго лежить, лежить "в неприродній позі", до неї і прості катальщики повинні під'їхати і запитати чи все окей, чи часом не потрібна допомога спасів, не кажучи вже про інструкторів-працівників курорту, які оперативно можуть викликати рятувальників, якщо щось сталось.

Dyudyuka пише:

ну принаймі всі мої знайомі і друзі і я так роблю...

+++
Цього року раз потрібно було викликати рятувальників бордеру, який впав на горбах вверху 14А. Я не працівник курорту, але мені неважко було запитатись в лежачого чувака чи все добре, а після негативної відповіді зняти лижі, трішки піднятись вверх і попросити працівника витягу викликати рятувальників.

Я допускаю що 3 інструктора, про яких йде мова, просто не бачили нічого. Але казати мол "бачили, але проїхали, бо вони не рятувальники" погано

Відповідь не повинна була викликати здивування. Йдеться мова про те, що на такі випадки повинна блискавично і в першу чергу реагувати служба порятунку курорту. І в даній ситуації недоречно робити крайніми інструкторів.

На схилі за одну хвилину (на трасах із насиченим рухом та належними умовами) проїжає від 50 осіб. Це означає, що у випадках виникнення травмонебезпечних ситуацій на це можуть звернути увагу мінімум 50 відпочиваючих за хвилину після виникнення такої ситуації, на що можна швидко зреагувати і надати людині оперативну допомогу. Потрібно розуміти усім відпочиваючим, що не варто бути байдужим до людей, яким стало погано в силу непередбачуваних обставин чи здійснення помилок під час катання. Надіємось, що читачі цього повідомлення притримуються такої ж думки.

З повагою,
адміністрація Bukovel Ski School

77 Відредаговано ks (2014-12-23 13:42:43)

Вопрос к администрации: мы не нашли на сайте стоимости почасового индивидуального обучения катания на лыжах.
4 дня обучения - это, вероятно, хорошо, но по своему опыту и по опыту своих друзей (кто становился на горные лыжи не в детстве, а уже будучи взрослыми) могу сказать, что новички чаще всего не знают, понравятся им лыжи или нет, и приезжают на пару дней (в выходные), а никак не на целых 4. Я брала инструктора в далеком 2005 году на 2 часа в первый день. И мне хватило для основы. Мои друзья действовали по той же схеме. Сейчас я не вижу такой опции, а мы везем новичка в январе. Я - не инструктор. Подруга не имеет возможности провести 4 дня на отдыхе (к тому же пока непонятном для нее).
Так что же делать: бросать ее одну (разумеется, мы подскажем и направим, но, повторяю, мы не инструкторы)? И это безопасность на склоне?
Поправьте меня, если я ошибаюсь и такая услуга существует, и сообщите, сколько стоит инструктор.
А если такой услуги нет, то советую вам ее возобновить

P.S. Сорри, это у меня вчера вечером на планшете не все открывалось. Но всё равно рекомендация - вынесите, пожалуйста, тарифы куда-то повыше или отдельной ссылкой, чтобы сразу в глаза бросались

78

Добрый День ! Хотелось бы узнать ...
Приезжаем на Рождество ..3 взрослых и 1 ребёнок до 12 лет-все новички..
Хотели бы воспользоваться услугами школы катания для новичков на 4 часа.Группа из 3-х человек -618 гр
Можно ли решить вопрос с пебёнком, чтоб мы все в четвером обучались у одного инструктора ? т к насколько я поняла
набор групп может затянутья , а индивидуалка для ребёнка-1528 гр за 4 часа..
Заранее благодарна за ответ

79

Lisenok870 пише:

Добрый День ! Хотелось бы узнать ...
Приезжаем на Рождество ..3 взрослых и 1 ребёнок до 12 лет-все новички..
Хотели бы воспользоваться услугами школы катания для новичков на 4 часа.Группа из 3-х человек -618 гр
Можно ли решить вопрос с пебёнком, чтоб мы все в четвером обучались у одного инструктора ? т к насколько я поняла
набор групп может затянутья , а индивидуалка для ребёнка-1528 гр за 4 часа..
Заранее благодарна за ответ

Добрый день! Ребенку в возрасте от 8 лет разрешается проходить обучение в группе вместе с родителями!

З повагою,

А траса для бігових лиж ще є, якщо так,то як вона працює,чому в школі про неї ніякої інформації, чи набираєте ви інструкторів для бігових лиж?

81 Відредаговано Микис (2015-11-08 09:49:45)

При переходе по ссылке для оформления заявки http://bukovelskischool.com.ua/pidvishh … ving-kurs/
на самостоятельное обучение родственника натыкаемся на такой вот сюрприз:
http://s019.radikal.ru/i628/1511/19/34953838456b.png

В сентябре заявки принимались системой автоматически, но сказали не подавать и до ноября не беспокоить, - заявка на обучение "сгорит". Интересно, что скажут теперь?

Противний до неможливості

82

Скажут, что для возможности обработки заявки должны быть открыты трассы для катания и до начала сезона заявки будут "сгорать"..

Знання ГК "Буковель" це як майстерність кунг-фу, і справжній майстер застосовує їх лише в окремих випадках
     Dalbello Viper 8     Leki Vista     Salomon K Equipe 24 Hours   
          Deuter Futura      Smith Venue      Smith Scope Pro       
              Cube Aim Disk     X-mountain spirit

83

Доброго дня. У лижної школи відкрився новий сайт. До початку сезону там будуть активні всі розділи. Вже зараз на ньому можна реєструватись на вакансії інструкторів.
Адреса оновленого сайту - http://bukovelskischool.com.ua/
Новостворена група вконтакті - http://vk.com/bukovelskischoolua

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь, контактну інформацію можна отримати в розділі контакти: http://bukovelskischool.com.ua/contact/

З повагою,

84

Якщо ваша заявка дійшла на пошту, то буде зворотній зв'язок.

З повагою,

85

Ииии.....
Ваш клієнт, який написав і відправив ел.листа
отримує відповідь-підтвердження?
Якщо ні, то звідки йому знати про:

BukovelSkiSchool пише:

Якщо ваша заявка дійшла на пошту

86

На даному етапі іде налагодження роботи оновленого сайту, можливі збої (деякі листи можуть не доходити). З усіма, чиї заявки надійшли, виходять на звязок за кілька днів. В крайньому разі, щоб пересвідчитись чи отримали вашу заявку, телефонуйте за номерами в розділі "контакти" на сайті.

З повагою,

87

Добрий день.

Відпочивали в Буковелі з 14 по 18 грудня 2015 року. Хотіли поставити на лижі дитину 5 років і взяти для цього інструктора. Самі вчилися катати 2 роки тому, з цієї причини хотіли взяти інструктора також і для себе (згадати те, що вміли). За день, як і написано на сайті школи, ми прийшли і записалися на наступний день на заняття з 2-ма інструкторами. Нам видали чек на попереднє бронювання, де було вказано час, в який нам потрібно бути біля каси школи та прізвища інструкторів. Наступного дня за пів години до вказаного часу ми вже були біля школи. Першим великим здивуванням і розчаруванням була черга в прокат, де ми відстояли приблизно годину і перед нами закінчилися дитячі комплекти спорядження (але це окрема тема для іншого розділу). У чітко назначений час ми підійшли до каси школи в очікуванні своїх інструкторів і  .... з"ясувалося, що ми самостійно повинні шукати тих інструкторів, які вказані в чеку. При цьому жодного з двох інструкторів на місці не було.  Ми бігали по центральній площі Буковеля і приставали до всіх інструкторів на зразок такого "Ви не іванов іван іванович? А ви не бачили його? Він десь на схилах? А не підкажете на яких?" Протягом півгодинного пошуку дивом був "спійманий" один з двох іваніваничей. От воно щастя (думали ми), ан ні, іваніванич сказав, що він нічого не знає ні про яких дітей на 10.40, і взагалі у нього зараз група. Моєму чоловікові прийшлося взяти умовного іван іванича за шкварник і ... попросити іншого інструктора. Ще через пів години нам таки дали іншого інструктора. І дитина таки позаймалася з інструктором, але це сталося більше, ніж через годину від домовленого часу. Для дитини 5-ти років це дуже великий час очікування, ще і в спорядженні. Цілком зрозуміло,що це сильно позначилося на настрої дитини і на якості навчання із-за втоми. В результаті інтерес до лижного катання у дитини впав до нуля. Дуже хочеться сподіватися, що причиною цього є початок сезону і коли приїде більше туристів, навчання в школі буде організовано краще. Тому як ціни Буковеля (в тому числі і на послуги інструкторів) наближуються до європейських, а сервіс стрімко віддаляється.
P.S. Свого інструктора я так і не знайшла, він тупо не прийшов, і через 1,5 години очікування в спорядженні мені таки дали іншого.

З повагою та сподіваннями на кращий сервіс,

поки ще прихильник Буковеля

88

Вибачте за таку ситуацію. Сподіваємось, що непорозуміння, пов'язані з початком роботи (стартом сезону) не зіпсують вашої думки про Лижну Школу загалом.

З повагою,

89 Відредаговано Truty (2015-12-21 15:43:19)

zarinna пише:

Добрий день.

Відпочивали в Буковелі з 14 по 18 грудня 2015 року. Хотіли поставити на лижі дитину 5 років і взяти для цього інструктора. Самі вчилися катати 2 роки тому, з цієї причини хотіли взяти інструктора також і для себе (згадати те, що вміли). За день, як і написано на сайті школи, ми прийшли і записалися на наступний день на заняття з 2-ма інструкторами. Нам видали чек на попереднє бронювання, де було вказано час, в який нам потрібно бути біля каси школи та прізвища інструкторів. Наступного дня за пів години до вказаного часу ми вже були біля школи. Першим великим здивуванням і розчаруванням була черга в прокат, де ми відстояли приблизно годину і перед нами закінчилися дитячі комплекти спорядження (але це окрема тема для іншого розділу). У чітко назначений час ми підійшли до каси школи в очікуванні своїх інструкторів і  .... з"ясувалося, що ми самостійно повинні шукати тих інструкторів, які вказані в чеку. При цьому жодного з двох інструкторів на місці не було.  Ми бігали по центральній площі Буковеля і приставали до всіх інструкторів на зразок такого "Ви не іванов іван іванович? А ви не бачили його? Він десь на схилах? А не підкажете на яких?" Протягом півгодинного пошуку дивом був "спійманий" один з двох іваніваничей. От воно щастя (думали ми), ан ні, іваніванич сказав, що він нічого не знає ні про яких дітей на 10.40, і взагалі у нього зараз група. Моєму чоловікові прийшлося взяти умовного іван іванича за шкварник і ... попросити іншого інструктора. Ще через пів години нам таки дали іншого інструктора. І дитина таки позаймалася з інструктором, але це сталося більше, ніж через годину від домовленого часу. Для дитини 5-ти років це дуже великий час очікування, ще і в спорядженні. Цілком зрозуміло,що це сильно позначилося на настрої дитини і на якості навчання із-за втоми. В результаті інтерес до лижного катання у дитини впав до нуля. Дуже хочеться сподіватися, що причиною цього є початок сезону і коли приїде більше туристів, навчання в школі буде організовано краще. Тому як ціни Буковеля (в тому числі і на послуги інструкторів) наближуються до європейських, а сервіс стрімко віддаляється.
P.S. Свого інструктора я так і не знайшла, він тупо не прийшов, і через 1,5 години очікування в спорядженні мені таки дали іншого.

З повагою та сподіваннями на кращий сервіс,

поки ще прихильник Буковеля

К сожалению, проблема системная. Аналогично, в прошлом году за сутки записались на занятия с инструктором (дочке было без месяца 5 лет). Причем в момент записи инструктор находился в помещении кассы и я уже знала его (вернее ее) в лицо. В назначенный час привели ребенка, естественно, инструктора нет. Когда через какое-то время я увидела эту барышню возле площадки, она мне сказала, что у нее группа и послала обратно в кассу. "Разборки" длились минут 40, ребенок ныл, родители нервничали). Я  немного поскандалила, т.к. тоже считаю, что за немалые деньги имею право на человеческое отношение к моему ребенку, после чего нам дали другого инструктора. Справедливости ради отмечу, что после часового занятия наша девочка весьма уверенно научилась поворачивать. Нам оставалось только закрепить освоенные навыки и с удовольствием кататься с ребенком на 7-ке).
В этом году тоже хочу взять ребенку инструктора, надеюсь, что к моменту нашего приезда, ситуация изменится в лучшую сторону.

90

Цього року змінився менеджмент школи. Друзі інструктори жалілись цих вихідних що купа всього там робиться через (_|_).
Тому звинувачувати потрібно не інструкторів (які до речі отримують лише 15% з 760 які ви платите за навчання), а адміністрацію.
Адміністрація, налагодьте будь ласка нормальні процеси для працівників.

91

Ще раз просимо вибачення за незручності.
Дякуємо за ваші дописи, робота по покращенню якості послуг ведеться. Сподіваємось в найближчий час ми зможемо владнати подібні непорозуміння.

З повагою,

92

Добрий день!
На сайті для дітей до 6 років є заняття на 4 години. В школі повідомили що це заняття проводиться в один день протягом 4 годин!!! Яка дитина 4-6 років зможе витримати 4 години катання. Дуже велике прохання розділити цей курс на 2 дні. Гроші ви не втратите, а клієнтів збільшиться.
Дякую!!!

93

a.n.aleksandrova пише:

Добрий день!
На сайті для дітей до 6 років є заняття на 4 години. В школі повідомили що це заняття проводиться в один день протягом 4 годин!!! Яка дитина 4-6 років зможе витримати 4 години катання. Дуже велике прохання розділити цей курс на 2 дні. Гроші ви не втратите, а клієнтів збільшиться.
Дякую!!!

Дякую, розглянемо вашу пропозицію.

З повагою,

94 Відредаговано merann (2016-03-07 08:45:25)

06.03.16 я хотела зарегистрировать ребенка на индивидуальное обучение с инструктором,
по тел 063-161-21-21 мне сообщили, что это можно сделать только в письменном виде на сайте.
На сайте оказалось, что это можно сделать только за 3 дня до обучения, в связи с чем я получила следующий ответ:
"Нажаль, Ваша зявка не може бути зареєстрована, так як Ви не дотримались
умов коректного заповнення інтернет-реєстрації, в якій червоним кольором
зазначено, що: Обов’язкова попередня реєстрація мінімум за 3 дні до
початку проходження навчання.
Можемо запропонувати реєстрацію на заняття у будь-якому відділенні
Лижної Школи."

Т.е. в итоге я с ребенком должна лично идти в лыжную школу и ждать пока мне найдут инструктора?! А если инструктор будет свободен через 3 часа от того момента как мы пришли?!А если мы живем в Яремче, нам нужно специально приехать, чтобы обеспечить свое личное присутствие?!

Это специально придумано, что бы люди занимались в лыжной школе поактивнее?

95

.19.01.2016 я писала:
Добрий день!
Дякую!!!

Обіцяли .......
Щось змінилось???? у цьому сезоні

96

Доброго дня, зателефонуйте будь ласка на гарячу лінію - +38 098 880 32 30

З повагою,

97

Добрый день. Жалко, что  с 2012 года(судя по замечаниям на форуме)Вы так и не наладили формирование групп для начального обучения и курсов повышения мастерства. Люди делаю заявку (я сам прошёл через это, сделав заявку в декабре 2016 за 2 недели) и до последнего не знают: набрана группа или нет. А за день ты узнаёшь, что группы нет. Но уже в день катания, к 12 часам, тебе могут позвонить и спросить: Не желаете ли присоединиться к наспех собранной группе, но только на сегодня. Значит желающие есть, но страдает организация процесса. Думаю, что выходом является создание интерактивных записей: люди, заполняя, установленный  Вами образец, видят как формируется группа: состав и желаемое время. С уважением и надеждой для общего блага.